niedziela, 5 lipca 2015

Aktualności: Zadaj Meg pytanie! Q&A na Planecie Kapeluszy

Pierwotnie planowałam zrobić Q&A tylko do Podręcznika fanfikowca (bo może w przeciągu lektury dotychczasowych 25-u części pojawiły się jakieś niejasności), ale potem doszłam do wniosku, że można by to jakoś rozszerzyć. Co prawda, mam pewne wątpliwości co do tego, czy ktokolwiek będzie chciał wziąć w tym udział... No ale koleżanka obiecała mi trollowe pytania, więc się skusiłam.

Pytania możecie zadawać pod tym postem i na facebooku (ba! - możecie nawet na tumblrze). Możecie pytać mnie zarówno o moją działalność na blogu i na fanfiction.net, jak i o rzeczy bardziej ogólne, zanim jednak zapytacie, pamiętajcie o tym, co zostało napisane tutaj; no i nie pytajcie mnie o zbyt osobiste rzeczy, okej?

W zależności od tego, jak dużo pytań się pojawi w przeciągu najbliższego tygodnia, odpowiem na nie albo w jednym poście, albo będę odpowiadać w kilku mniejszych segmentach w jakimś określonym odstępie czasu (co tydzień, na przykład).

Nie przedłużając, zapraszam do zadawania pytań.

4 komentarze:

 1. Pozwolę sobie zadać następujące pytaneczko: jaka jest najbardziej dla Ciebie epicka scena z książki lub filmu/serialu? Mile widziany cytat (w przypadku literatury) lub klip na Youtube/innym Dailymotionie (w przypadku medium wizualnego)

  OdpowiedzUsuń
 2. Planujesz jakieś nowe cykle na blogu?

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedy wrzucisz na forum coś, co nie jest fanfikiem?

  OdpowiedzUsuń
 4. Hmmmmm... A w sumie, skoro jest okazja... Masz jakiś banner, którym możnaby cię było reklamować? :p

  OdpowiedzUsuń