środa, 27 maja 2015

Aktualności: Takie pomysły na czerwiec

Zacznę od tego, że miałam mały pomysł na Dzień Dziecka - listę siedmiu ulubionych postaci dziecięcych. Jednak już widzę, że nie uda mi się z tym sprężyć, bo mam mnóstwo rzeczy na głowie (głównie na fanfiction.net XD). Mimo wszystko mam kilka pomysłów, nad którymi chciałabym się pochylić w najbliższym miesiącu.

- Suplement do artykułu o Daredevilu - jest kilka rzeczy, o których zapomniałam wspomnieć w samym artykule, i kilka, które przyszły mi do głowy w przeciągu całego mijającego miesiąca.

- Krótka notka o filmie o Czarnej Wdowie - chciałabym również tutaj wypowiedzieć się na temat ogólnego pragnienia fanów MCU, aby powstał film o Czarnej Wdowie.

- Q. opublikowała dzisiaj tekst na temat tego, co serialowy Hannibal robi źle. Drugi punkt, poświęcony bezsensownemu symbolizmowi sprawił, że zachciało mi się obejrzeć poprzednie sezony serialu Fullera i doszukać się sensu w nachalnej symbolice. Pomysł byłby taki, że analizowałabym po jednym odcinku. Szczerze mówiąc nie jestem do końca przekonana do tego pomysłu, bo nigdy nie lubiłam Hannibala, no ale - rozkminy to moja specjalność.

I to chyba tyle.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz