sobota, 22 listopada 2014

Aktualności: Plany na najbliższą przyszłość

O tym, że chcę napisać coś na temat czwartego sezonu American Horror Story, wiecie już z tegorocznego Halloweenu, ale ostatnimi czasy śledzę kilka seriali i o nich też zamierzam się wypowiedzieć szerzej (z analizą postaci, fabuły itd.), kiedy tylko dojdzie do końca trwającego właśnie sezonu. Są to:

- Almost Human

- Gotham

- trzeci sezon Arrow

- Constantine

- The Flash

- Outlander

Jednakże doszłam dzisiaj do wniosku, że skoro ósmy odcinek Flasha ma nosić tytuł Arrow vs. Flash i (wraz z ósmym odcinkiem Arrow, noszącym tytuł The Brave and the Bold) ma być crossoverem obu seriali, dobrze by było poświęcić artykuł tematowi relacji Olivera Queena i Barry'ego Allena, oraz porównać obu panów pod pewnymi kątami.

Poza tym jest jeszcze ten pomysł na serię Film Aktorski kontra Animacja. Wielu z Was wyraziło zainteresowanie nim, więc może niebawem coś z tym zrobię. Ale to już w grudniu. W tym miesiącu nie chcę już publikować nic większego.

3 komentarze:

  1. U mnie z serialami to tak samo jak u ciebie z horrorami. Te tytuły kompletnie nic mi nie mówią.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja najbardziej czekam na artykuły związane z Almost Human. Pozostałych seriali jak na razie nie oglądam, ale może się skuszę.

    OdpowiedzUsuń
  3. Poza tym jest jeszcze ten pomysł na serię Film Aktorski kontra Animacja. Yeeeey! Ciekawi mnie, co wybierzesz oprócz Asterixa.

    OdpowiedzUsuń