środa, 1 października 2014

Aktualności: Oto zaczyna się Superpaździernik! (Także pewna informacja)

A więc przemówiliście! Cztery osoby były za tym, abym robiła częściej Miesiące z..., gdy tymczasem dwie były przeciw, a dwie powiedziały, że im to obojętnie. Co za tym idzie - jestem zobowiązana, aby zorganizować miesiąc poświęcony superbohaterom. Jest nim październik, albowiem w tym październiku mamy kilka premier związanych z serialami w uniwersum DC: premierę trzeciego sezonu Arrow (8 października), premierę Flasha (7 października), a także polska premiera Gotham (8 października).

Ale Superpaździernik nie będzie dotyczył tylko i wyłącznie uniwersum DC, ale również Marvela (a kto wie - może nawet zahaczymy o Białego Orła...). Nie wiem, ile z tego, co zaplanowałam, uda mi się zrealizować, tak czy inaczej oto, co chciałabym wam w ciągu tego miesiąca opublikować:

- Część Podręcznika fanfikowca poświęconą  zjawisku Patchwork fanfiction.

- Artykuł o Arrow (napoczęty, ale jeszcze mam sporo do napisania).

- Artykuł o gatunkach filmów Marvela.

- Moje przemyślania o Gotham (kiedy już zobaczę pilota) i o komisarzu Gordonie w ogóle.

- Może Ze wspomnień fana... o Marvelu.

Zauważyliście pewnie, że obok znajduje się ankieta. Otóż, przez najbliższe tygodnie, aż do drugiej rocznicy powstania Planety Kapeluszy (czyli 14 listopada), będę was pytać które moje teksty z danych działów wam się najbardziej podobały, abym mogła potem zrobić wpis okolicznościowy na ich temat.

Pierwsza ankieta będzie dotyczyć artykułów i potrwa do niedzieli.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz