poniedziałek, 24 grudnia 2012

Aktualności: Święta!

A więc wreszcie nadszedł czas Bożego Narodzenia. Zacznę od pokazania wam mojej choinki, która - dzięki uprzejmości filtra w mojej kamerze - jest różowa.


Następna sprawa - ponieważ mój plan, aby napisać artykuł o tym, co fani robią w okresie okołoświatecznym ze swoimi fandomami, nie został zrealizowany przez mój brak weny i ogólne lenistwo, zdecydowałam się omówić tutaj pokróce kilka z tych rzeczy.

Po pierwsze - mamy rodzinne sceny przy choince.

Po drugie - mamy wszechobecnych Mikołajów.

Po trzecie - mamy postacie z naszych ulubionych fandomów mające problemy ze świątecznymi dekoracjami.

Po czwarte - mamy pretekst do całowania.

Po piąte - mamy przeróbkę kolędy, która nie wiadomo skąd się wzięła, ale przeszła już do historii i doczekała się kilku pełnych wersji, w tym tej:

Trzeba dodać jeszcze, że nawet postacie, które teoretycznie nie powinny mieć nawet pojęcia o świętach Bożego Narodzenia, je obchodzą, i że pełno jest zimowych scenek rodzajowych.

Postaram się jeszcze odezwać w czasie przerwy światecznej, ale na razie wszystkim moim wiernym czytelnikom życzę zdrowia, szczęścia, pomyślności, dobrego jedzenia na święta, ładnych prezentów i tego, abyście nie tracili pogody ducha. Mam nadzieję, że w nowym roku uda mi się dostarczyć wam artykuły bez opóźnień.

1 komentarz:

  1. Heeeheehhhe, masz filtr w kamerze jak ja górną połowę ekranu. Fantastyczna rzecz - co by nie leciało to masz wrażenie zachodu słońca.

    I też Wszystkiego Najlepszego ;)

    OdpowiedzUsuń